Uudised

Tulikivi Hiisi, Aalto ja Kide

ahjud loovad kaasaegse kaminakontseptsiooni

 

Hiisi, Aalto, ja Kide 2 ahjud loovad Tulikivi kaminakontseptsiooni, mille keskmes on kaasaegse sisustusega sobiv hoogne disain ja stiilselt väljapeetud värvid. Hiisi, Aalto ja Kide 2 salvestavad väikestest mõõtmetest hoolimata tõhusalt soojust, mis kandub ruumi meeldiva soojuskiirgusena. Voolukivikamin Hiisi on kontseptsiooni keskmes ja see on müügil looduslikku värvi ning valge või tumeda Tulikivi Color pinnakattega. Aalto ja Kide 2 ahjudel on Tulikivi Figure pinnakate, mis võimaldab luua erineva struktuuriga pindasid.

 

Tulikivi ahjud Hiisi, Aalto ja Kide on väikeste mõõtmetega soojust salvestavad ahjud, mis sobivad eriti hästi kaasaegsetesse madalenergiamajadesse. Need erinevad kaminatest soojuse salvestamise võime poolest, kuna ahju soojust salvestav mass loovutab soojust kaminatest kauem meeldivalt pehme soojuskiirgusena.

 

Tulikivi kaasaegsetel Hiisi, Aalto ja Kide ahjudel on suurepärane kasutegur ja vähene saaste, mis jääb allapoole maailma rangeimaid aastaks 2015 määratud saastenorme. Mudelid on oma sihvakast välimusest hoolimata hübriidkaminad, milles saab ilma lisavarustuseta põletada nii pelleteid kui puid. Lisaks saab ahjude 4-versioonidega ühendada ka W10-veesoojendussüsteemi, ütleb Tulikivi tootejuht Jari Sutinen.

 

Voolukiviahi Hiisi on saadaval soonilise voolukivipinnaga ning valge või tumeda Tulikivi Color -pinnakattega. Aalto ja Kide 2 ahjudel on Hiisi voolukivist südamik ja Tulikivi Figure pinnakate, mis on ainulaadne tulekindlast valumassist ja voolukivist vormi valatud ahjukattematerjal. Tulikivi Figure võimaldab luua ahjudele erineva struktuuriga pindasid: Aalto ahjul on nimele vastav laineline pind ja Kide 2 kaminahju pind moodustub kolmemõõtmelisest kristallmustrist. Aalto ja Kide 2 ahjud on saadaval valge ja tumehallina.

 

Tulikivi Hiisi, Aalto ja Kide ahjud on projekteeritud koostöös disainibürooga Infinity. Kaasaegsetel elegantsetel kaminatel ei ole üldse nende visuaalset ilmet rikkuvaid nähtavaid õhureguleerimisavasid ega tuha- või tahmaluuke. Rahuliku ilme viimistleb kamina pinnaga samale tasapinnale asetatud uks, millest avaneb kaunis vaade leekidele.

HIISI 4

AALTO 2

KIDE 2

Hea kaaslane kogu eluks